Home
Products
+ Family Key Logger

+ Home Keylogger

+ TCP Logger

+ Windows Hider Pro
   + Download
   + Registrace
   + Obrazovky
   + Testování

+ Free Utilities

+ Web Log Analyzer

+ Hard S.M.A.R.T.

+ Serial port monitor

Objednat
+ Family Key Logger

+ Windows Hider Pro

+ TCP Logger

Other
+ Download page

+ Technical support

+ PAD files

+ Spy software

+ Child Safety

+ Other links
Kontakt
[email protected]

keystroke recorder
keylogger
spy software
spy ware
Our products: Windows Hider Pro

 Windows Hider Pro, v1.51
Click here to see screenshots...    Windows Hider umožňuje skrýt specifikovanou skupinu oken stiskem klávesové zkratky. Máte možnost specifikovat klávesové zkratky a nechat program startovat při startu Windows. Program pracuje ve skrytém režimu, takže nezasvědcený pozorovatel neví o jeho přítomnosti. Stiskem specifické klávesové zkratky se vyvolá dialog, který umožní konfiguraci programu (klávesové zkratky, přidat programy, které se mají skrýt apod.)
Tento program je velmi užitečný, pokud potřebujete rychle skrýt skupinu programů (šéf přichází). Také je možno jej využít pro skrytí oken Exploreru jedním stiskem klávesy a pracovat s jiným programem. Stiskem jiné klávesové zkratky se okna opět zobrazí.
OS: Windows 95, 98, ME, NT 4.0, 2000, XP.

[ Stáhnout program | Registrace ($19) | Prohlédněte si obrazovky ]
[ Podívejte se, co jiní lidé říkají na tento program... ]

Hlavní výhody Windows Hider Pro
 • Podívejte se na velikost tohoto programu. Je jediný svého druhu! Důvod je v původu tohoto programu. Je napsán celý v čistém Win32 API. Napsání programu ve Win32 API trvá mnohem déle než v normálním programovacím prostředí, ale nakonec se to vyplatí! Tento program nezabírá žádný výpočetní výkon ani žádnou virtuální pamět (množství je tak malé, že není obvykle ani započítáno). To je důvod, proč program pracuje tak rychle.

 • Při konfiguraci programu nepotřebujete projít spoustou pomocníků a konfiguračních menu. Vše je snadné, rychlé a pohodlné. Příklad konfigurace vám dá dostatek informací k pochopení, jak program pracuje a jak jej nastavit.

 • Většinu času program pracuje ve skrytém režimu, neviditelný pro obsluhu.
 • Proces skrytí je velmi rychlý, trvá méně než sekundu, protože jediné co potřebujete je stisk klávesové zkratky místo klikání na několik tlačítek.

 • Jste schopni zahrnout celou skupinu oken, pomocí zápisu pouze části titulku, který je obsažen ve všech požadovaných oknech.

  Online nápověda: Hlavní, Rychlý start, Jak na to, Výhody, FAQ, Licence.

  Kdy lze tento program použít ? Kdy jej budete potřebova ?
 • Představte si, že máte otevřenu spoustu oken Internet exploreru a potřebujete použít jiný program. Není to jednoduché, celou plochu zaplňují okna Internet Exploreru. Stisknete klávesovou zkratku (výchozí je Ctrl+F12) a najednou nevidíte žádné okno IE, pohodlně spustíte požadovaný program. Až skončíte, stisknete jinou klávesovou zkratku (výchozí je Ctrl+F10) a okna Internet Exploreru se opět objeví.

 • Co se stane, pokud chcete použít nějaké zakázané/ilegální programy v práci, např. chat (IRC, ICQ apod.) nebo hry ? Náš program Vám pomůže tento problém vyřešit. V okamžiku, kdy spatříte šéfa, stisknete klávesovou zkratku a okna s těmito programy zmizí, BEZ ZTRÁTY jakýchkoliv informací!

 • Co s nepotřebnými okny, které musíte stále zavírat ve vašem systému ? Při použití tohoto programu už se tímto problémem nesetkáte!

  Existuje několik podobných programů, jako Windows Hider Pro, ale my Vás můžeme ujistit, že náš program je nejlepší. Např. jeden z podobných produktů je program, nabízený na trhu pod názvem "BossKey" (boss-key.com). Zde jsou některé z hlavních výhod našeho programu před "BossKey" a ostatními programy:

 • náš program má pouze 53kB oproti "BossKey" s 298kB jak je uvedeno na jeho oficiální stránce z 13.2.3002
 • náš program zabírá méně paměti a výpočetního výkonu než jakýkoliv jiný podobný program
 • můžete specifikovat, která okna chcete skrýt, ale to neuděláte v "BossKey"
 • můžete specifikovat, která okna chcete zavřít/zrušit (v "BossKey" to nelze)
 • máte možnost specifikovat odlišné klávesové zkratky pro skrytí/obnovení a zavření aplikací. na druhé straně si můžete vybrat "BossKey", který má pouze jednu klávesovou zkratku.

  Tak proč neudělat správné rozhodnutí a nevybrat si náš Windows Hider Pro, který je nabízen ve vysoké kvalitě za velmi příjemnou cenu!

  Požadavky na systém
  80kb místo na disku, 8mb RAM

  Do budoucna
  Nová vlastnost - "Skrýt proces ze seznamu úloh" (pouze pro systémy Win9x)


  Want to quick hide programs / hide windows / hide desktop?

 • Copyright © 2002 KMiNT21 Software. All rights reserved.
  SpyArsenal.com - spy software: Home Keylogger, Family Key Logger.